vakantiewoning 12 personen Barbari + Poitivine

Barbari + Poitivine - 12 pers.

Combineer Barbari en Poitivine om met 12 personen samen te overnachten. Dit zijn bijna 2 identieke woningen die vlak langs elkaar liggen. Op deze manier kunt u toch genieten van al u privacy en rust. Ideaal voor 6 koppels die nog eens willen samenkomen, elke kamer is apart af te sluiten en heeft zijn eigen badkamer.

Deze 2 woningen tellen tezamen:

  • 6 slaapkamers
  • 6 badkamers
  • 2 volledig uitgeruste keuken
  • 2 salons en zithoeken
  • 2 uitgestrekte eettafels
  • 2 grote terrassen
Vanaf 589 Per nacht

Kenmerken

Beschikbaarheidskalender

  Beschikbaar   Niet beschikbaar
December 2023
MaaDinWoeDonVriZatZon
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Januari 2024
MaaDinWoeDonVriZatZon
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Selecteer een check-in en check-out datum

Hoeve Carpe Diem (Dalhem Aubin Neufchâteau)
4.4
Gebaseerd op 26 beoordelingen
powered by Google
Ralph BorghansRalph Borghans
17:20 08 Nov 23
Prachtige moderne verbouwde hoe. Ruime woonkamer en slaapkamers met eigen douche.
Veerle NelesenVeerle Nelesen
16:41 17 Oct 23
marcelmarcel
15:38 29 Aug 23
Een mooi en modern ingericht huis waarin alle faciliteiten aanwezig zijn waarbij de eigenaar de nodige tijd neemt om alles goed uit te leggen en tips kan geven over de omgeving. Niet direct een supermarkt in de tuin maar restaurants, bakker en beenhouwer zijn in enkele minuten met de auto vlot te bereiken. Tot slot zijn steden als Maastricht (eten bij 'Samen' is een aanrader) op een benzinescheut afstand. Carpe Diem samengevat : een aanrader.
WannesWannes
11:39 20 Jul 23
Verbleef hier met mijn vrienden een paar weken geleden. De locatie is geweldig, net als de uitzichten die je daar krijgt. Dit vakantiehuis biedt alles wat u nodig heeft om uw verblijf daar tot een succes te maken! Het huis ligt ook dicht bij verschillende grote steden (Maastricht en Luik) wat het nog interessanter maakt. Zou aanraden.
Hilde StarckxHilde Starckx
14:05 15 Jul 23
Elise GeyskensElise Geyskens
19:53 30 Jun 23
Samen met afstuderende vrienden een lang weekend geboekt naar één van deze prachtige vakantiehuisjes op Hoeve Carpe Diem. Wij kozen voor het huisje Valleyzicht. Alles was aanwezig, heel proper en mooi gerenoveerd. Echt een top locatie en topsfeer. Samen de streek verkend, gezellig gebarbecued met uitzicht en bijgepraat onder de sterrenhemel. Was perfect om tot rust te komen en voor een paar daagjes onder de vrienden. Super tevreden en zeker voor herhaling vatbaar! Een echte aanrader!!
Noëlla SettaNoëlla Setta
00:28 30 Jun 23
Ons verblijf was oprecht een onvergetelijke ervaring. De locatie is adembenemend, elke ochtend werden we begroet met een geweldig uitzicht dat ons direct een gevoel van rust gaf. De voorzieningen van het vakantiehuis waren ook uitstekend. Bovendien was het heerlijk om te kunnen ontspannen omringd door de prachtige natuur. Het was een absolute droomervaring en ik kijk er nu al naar uit om terug te keren!
Niav VanrintelNiav Vanrintel
09:45 29 Jun 23
Ik had het genoegen om te verblijven op een prachtige locatie als Hoeve Carpe Diem met een adembenemend uitzicht. De plek was heel mooi en rustig gelegen, precies wat we zochten voor onze vakantie. Bovendien was het ook ideaal gelegen, dicht bij Liège en Maastricht, waardoor we gemakkelijk andere interessante locaties konden bezoeken.Het verblijf zelf was perfect voor zowel vrienden als familievakanties. De accommodatie was zeer ordelijk en verzorgd, wat ervoor zorgde dat we ons meteen thuis voelde. De woning gaf een gezellige en ontspannen sfeer, waardoor we echt konden genieten van onze vakantie.Wat ons het meest is bijgebleven, is de vriendelijkheid van de mensen daar. Ze waren altijd bereid om te helpen en gaven ons goede tips en aanbevelingen over de omgeving. Dit maakte het verblijf nog aangenamer en versterkte het gevoel van gastvrijheid.Een ander voordeel was dat er supermarkten op slechts 10 tot 20 minuten afstand waren. Dit maakte het gemakkelijk om boodschappen te doen en voor onze eigen maaltijden te zorgen in de goed uitgeruste keuken van het verblijf.Al met al kan ik deze locatie ten zeerste aanbevelen. Vriendelijke mensen, goed georganiseerd verblijf, een gezellige sfeer, prachtig uitzicht, mooie en rustige ligging, dicht bij vele interessante plekken, perfect voor een vakantie met vrienden of familie. Ik kan niet wachten om terug te gaan!
Asif ElahiAsif Elahi
11:09 28 Jun 23
Echt een aanrader! Super mooie locatie met prachtige wandelingen nabij.Het huis zelf is super mooi en proper! De view op de heuvels zijn plus puntjes. De eigenaar was super vriendelijk en super behulpzaam. We gaan er zeker terugkomen ❤️
margot salumargot salu
18:41 27 Jun 23
Aanrader! Een heel gezellig huisje met een prachtige omgeving. Ideaal om hier met een vriendengroep te verblijven. Ik kom zeker terug!
Nico van DamNico van Dam
13:19 02 Jun 23
Wat een prachtige locatie en omgeving! Hoeve Carpe Diem is geweldig ingericht... dat geldt voor alle huizen.De vrijheid en natuur rondom het huis was een verademing, echt tot rust komen en geniet van vrienden.Een enorme aanrader die we liever geheim houden. Benieuwd hoe het is wanneer de horeca gelegenheid ook draait.
Celine SupCeline Sup
13:44 31 May 23
Super fijne woning in fantastische omgeving! Omgeven door groen en goed te bereiken. Woning en tuin van alle gemakken voorzien. Vriendelijk ontvangst
Krista SpelbosKrista Spelbos
14:07 23 May 23
We hebben een heel fijn verblijf gehad in Hoeve Carpe Diem. We zijn altijd erg vriendelijk en snel geholpen. De locatie is afgelegen maar dit is juist heerlijk rustig. Fijne gedeelde tuin met een mooi uitzicht. Appartement erg netjes en schoon! Fijne ruime kamers. Alles top!
Monique FrintsMonique Frints
18:42 13 May 23
js_loader